Zpracování domácího videa

Každý kdo si natáčí své zážitky na videokameru, se snimi rád pochlubí svým blízkým a známým. Záznam přehrávaný v původní podobě tak jak byl natočený však bývá často rušený nechtěnými záběry, dlouhými opakujícími se scénami, neupravenými střihy, rušivými prvky ve zvuku a podobně. Navíc dlouhé video bývá po chvilce nudné, a přitom pro oživení stačí málo - třeba přidat vhodnou hudbu. SIMPLEVIDEO vám nabízí jednoduché řešení, v podobě služby kompletního zpracování domácího videa. SIMPLEVIDEO není firma s masovým příjmem zakázek a jejich strojovým zpracováním. SIMPLEVIDEO je jeden člověk, pro něhož je domácí video hobby a ke zpracování vašeho videa přistupuje individuálně se zájmem a citem.

Možnosti zpracování

Jako zdroj pro výrobu videa může posloužit jakýkoliv elektronický formát z kamery, mobilu, fotoaparátu, případně i starší záznamová média jako MiniDV kazety.
Předání natočených materiálů může proběhnout buďto osobně v Praze, ideálně na mé adrese viz kontakt, nebo přes datové úložiště (např. Uschovna.cz).
Finální video můžete dostat jak na klasickém DVD včetně grafického obalu, tak v datové podobě například na flash kartě.

Cena za zpracování

Cena se odvíjí od délky dodaného materiálu a dle náročnosti zpracování. Předběžnou orientační částku vám sdělím předem, respektive po upřesnění vašich požadavků a předání materiálů ke zpracování.
Základní cena je 2.000,-Kč za zpracování 60ti minut hrubého materiálu.
Pracovní verzi vašeho videa budete moci shlédnout a opřipomínkovat prostřednictvím mého YouTube kanálu (tato videa nejsou veřejná).
Finální cena bude stanovena na základě všech požadovaných úprav a vzájemně odsouhlasena ještě před dokončením.

Ukázka zpracování domácího videa 1 - Dovolená s dětmi


vhodná hudba oživí vaše záběry

Ukázka zpracování domácího videa 2 - Pánská jízda na horách


vhodné úpravy pomůžou vylepšit vaše záběry, například zesvětlení, přidané efekty, hudba...