Doba a náročnost zpracování se odvíjí od množství - délky dodaného videa. Obvykle trvá kompletní zpracování jednoho hodinového DVD tři až pět pracovních dní.

 

Zpracovat lze v podstatě veškeré současné formáty, do kterých kamery natočené video ukládají, které jsou uložené v elektronické podobě buďto na disku v kameře, na SD kartě, FLASH kartě, na přenosném disku, nebo vypálené na DVD.

 

Lze zpracovat i video natočené na kazetě MiniDV.

 

Materiály natočené na starší typy kamer (Video 8, VHS) lze zpracovat pouze v případě zapůjčení kamery na kterou byl záznam pořízen.

JEDNODUCHÝ STŘIH

Jednoduchý střih zahrnuje vystřižení nechtěných záběrů, rozdělení videa na kapitoly, přepis na DVD jako jednoduchý film bez grafického menu.
Toto zpracování lze provést do dvou až čtyř pracovních dní.

ZÁKLADNÍ ZPRACOVÁNÍ

Toto zpracování zahrnuje jednoduchý střih, vystřižení nechtěných záběrů, úpravu přechodů mezi jednotlivými scénami, rozdělení videa na kapitoly, grafické menu s výběrem scén.
Toto zpracování lze provést do tří až pěti pracovních dní..

KOMPLETNÍ ZPRACOVÁNÍ

Toto zpracování je časově nejnáročnější, ale také nejžádanější, protože nejvíce naplňuje důvody proč si nechat upravit své domácí video. Zahrnuje střihové práce včetně výběru jednotlivých scén, přidání hudby, titulky k jednotlivým scénám-lokalitám, korekce obrazu (špatné světelné podmínky), korekce audia (ruchy, vítr), rozdělení videa na kapitoly, grafické DVD menu s výběrem jednotlivých scén.
Toto zpracování lze provést do pěti až deseti pracovních dní.

  Ceny za zpracování naleznete v CENÍKU.